Teknoloji

ABD donanması tarafından çekildiği iddia edilen yeni bir UFO görüntüsü yine ortalığı karıştırdı

film yapıcı Jeremy Corbellinternet sitesinde ” ABD Donanması ‘küresel’ şekilli UFO’ları ve gelişmiş transmedium araçları fotoğrafladı ve filme aldı, işte o görüntülerden bazıları ” şeklinde bir dizi görüntü yayınladı. Burada hem manzaralara hem de nesneyle ilgili ayrıntılara yer verdi.

Doğrulanmamış olmasına rağmen, görüntüler USS Omaha’nınSavaş Bilgi Merkezi’nden geldiğine inanılıyor ve San Diego kıyılarında yelken açarken çekildi.

Video kısa olmasına rağmen cismin hem havada hem de suda seyahat etme kabiliyetine sahip olduğu görülüyor. Bu, onu herhangi bir askeri veya transmedium olarak bilinen diğer araçlardan daha gelişmiş kılar. Nesne 2 metre çapında . Ancak uçuşu sırasında saatte 254 kilometreye varan hızlara ulaşarak hızlı gidiyor gibi görünüyor.

Şu anda havada uzun süre uçup sonra suya inip yolculuğuna devam edebilen bir araç yok. 1900’lerde, uçan bir denizaltı kavramı keşfedildi, ancak hava ikmal ve yakıtla ilgili önemli zorluklar ortaya çıktı.

2008’de ABD, uçan bir dalgıç araç için sözleşmeler çıkarmaya hazırlandı, ancak Lockheed Martin bir dalgıç insansız hava aracı planlarını iptal ettikten sonra, sözleşmeler görünüşe göre hiçbir zaman gerçekleşmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu