Yaşam

Çöp Adam’ın son bölümünü izleyin! Çöp Adam 6.Bölüm FULL İzle! Çöp Adam 6. Bölüm HD izle!

çöp adam İlk bölümü izlemek isteyen seyirci oldukça fazla. Star TV’de yayınlanan Çöp Adam dizisi gündemdeki yerini aldı. Başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı dizinin ilk bölümünü izlemek isteyenler Çöp Adam’ın son bölümünü izlesin! Çöp Adam 6.Bölüm FULL İzle! Çöp Adam 6. Bölüm HD izle! aramayı yaptı

STANDARDIN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEYİN!

Çöp Adam 6.bölümüne Full HD olarak detaylarıyla haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çöp Adam 6. bölüm fragmanıyla Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu.

TRASHMAN 6. BÖLÜM TAM İZLEME LİNKİ

STANDART GERÇEKTE KİM, ÖPÜCÜK KİM?

Gülseren Budaıcıoğlu dizi hakkında şu açıklamalarda bulundu;
“Bu hikayede iki erkek kardeş var, iki çocuk… Anne babaları çocukları sağ oldukları halde alıp yetimhaneye koyuyorlar. Ne için? Çalışan anne babaya daha iyi bakabilsin diye. O çocukların neler yaşadıklarını, bu günlere nasıl geldiklerini tek tek göreceğiz.”
“Yazılımcı çocuk öyle bir şey icat eder ki, harikalar yaratan, zenginliği olan ünlü bir insan olur. Onu çocukluğu boyunca koşturan anne babasına ilk iş olarak muhteşem bir malikane hediye eder. Acaba bunu neden yapıyor, ne düşünüyorsunuz? İşte bunların cevaplarını dizide bulacağız. Oyuncu kadromuz muhteşem, umarım beğenirsiniz, kucak dolusu sevgiler.”
Çöp Adam dizisinin gerçek hayatta kimlerden ilham aldığı etik kurallar gereği paylaşılmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu