Haber

Depremzedeler için spor şenliği

Antalya Gençlik ve Spor Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda Spor Deprem felaketinin ardından İl Müdürlüğü koordinasyonunda Antalya’da ağırlanan depremzedeler için Spor Şenliği düzenlendi. Şenliğe depremzede çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan da şenlik alanını ziyaret ederek depremzedeler ve aileleriyle sohbet etti.

“Yaralarımızı birlikte, el ele saracağız”

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Antalya Valimiz Ersin Yazıcı ile birlikte Akdeniz Üniversitesi Stadı’nda depremzedelerimiz ve aileleri için düzenlenen buluşma. spor Festivale katıldık. Bakanımızla birlikte depremzedelerle bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledik. Yaralarımızı birlikte, el ele saracağız dedik” dedi.

“Çocuklarımıza dört elle sarılmalıyız”

Geçen hafta deprem bölgesine gittiğini hatırlatan Rektör Özkan, “Afetin boyutu çok büyük. 10 ilimiz tesir altında ama gidip illerde afeti gördüğümüzde anlıyoruz ki çok üzücü. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın onlara sarılalım yaralarını sarmak için elimizden geleni yapalım Devletimiz sayesinde binalar bir şekilde onarılıyor ama değerli olan insanımızı hem dünyada hem de dünyada yaşadığı sıkıntılardan kurtarmaktır. deprem ve deprem sonrası depremzedelerimizin yaralarını sarmak için.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu