Haber

Yeşil Artvin Derneği Başkanı: Seçimimizi çevremizi korumak için yapmalıyız

UĞUR İSTANBULLU

Yeşil Artvin Derneği Lideri Sevinç Işık Karahan, “Sağlıklı bir çevrede yaşamak istiyorsak, çocuklarımıza sağlıklı bir çevre bırakmak istiyorsak, doğadaki tüm oy kullanmayan canlıların haklarını korumak istiyorsak ve daha da ötesi” dedi. Bütün bunların yaşam alanlarını korumak istiyorsak seçimlerimizi buna göre yapmalıyız. Ucube sistemini değiştirmeliyiz” dedi.

Yeşil Artvin Derneği Lideri Sevinç Parıltı Karahan, yarın yapılacak 2. Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin açıklama yaptı. Karahan dedi ki:

“BİZ ÇEVRECİLER OY VERİYORUZ, KEMAL KILIÇDAROĞLU DİYORUZ”

“Bu hafta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi tüm ülkemiz ve Artvin için çok değerli. Biz Yeşil Artvin Derneği olarak yıllardır çevrecilik için kurulmuş bir derneğiz ve Artvin’in onlarca çevre sorunu var. Bütün bunlara dur demek için bizde de Artvin’in özel bu tek adam sisteminin çevresini korumak için değişmesi gerekiyor o yüzden biz de sağlıklı bir çevrede yaşamak istiyorsak tercihimizi pazar günü yaptık. çocuklarımıza sağlıklı bir çevre bırakmak,doğada oy kullanamayan tüm canlıların haklarını korumak istiyorsak ve her şeyden önce yaşam alanlarını korumak istiyorsak bu canavarca sistemi değiştirmek zorundayız ve iki kere düşünmek istiyoruz. Pazar günü insanlık için oy kullanırken, tüm Artvinliler ve canla başla çalışan halkımız, geleceğimiz, geçmişimiz ve tüm ülkenin geleceği için Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verilmesini istiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu